Partizan počeo pripreme, Babović odlazi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Jan.2016, 11:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan počeo pripreme, Babović odlazi

Fudbaleri Partizana okupili su se danas u Sportskom centru Teleptik i započeli pripreme za drugi deo sezone sa željom da poprave utisak posle turbulentne jeseni.

Novi trener Ivan Tomić prozvao je 34 fudbalera, na kojem nema Stefana Babovića, pošto će dosadašnji zamenik kapitena raskinuti saradnju sa crno-belima.

U odsustvu v.d. predsednika Ivana Ćurkovića, koji je izostao zbog služebnog puta, ekipu su pozdravili potpredsednik Milorad Vučelić i sportski direktor >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Ivica Iliev.

U Partizan su se vratili Marko Jovanović i Beko Fofana, od novajlija tu su Bojan Šaranov i Brazilac Everton, dok su iz omladinaca prekomandovani Nišić, Bošnjak, Birmančević, Vlahović i Jovanović.

Fudbaleri Partizana u Beogradu će raditi do 26. januara, a potom putuju na bazični deo priprema u Nikoziju.

Partizan je prvi deo sezone u Superligu završio na četvrtom mesto na tabeli, sa 26 bodova zaostatka za vodećom Crvenom zvezdom.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

TOMIĆ PROZVAO 34 FUDBALERA: Partizan krenuo sa pripremama za nastavak sezone

Izvor: Kurir, 14.Jan.2016

Fudbaleri Partizana okupili su se danas u Beogradu povodom početka priprema za prolećni deo šampionata, a među igračima nema Stefana Babovića, ali se u ekipu vratio Ismail Fofana sa pozajmice u kineskom Ćingdao Đononu...Novom treneru Partizana Ivanu Tomiću se u Sportskom centru Teleoptik javilo...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.