Izvor: Beta, 18.Feb.2018, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan pobedio Mladost posle preokreta

Fudbaleri Partizana pobedili su danas posle preokreta u Lučanima Mladost sa 2:1, u utakmici 23. kola Super lige Srbije. Mladost je povela u 70. minutu golom Predraga Pavlovića, a Partizan je izjednačio golom Marka Jevtovića u 86. minutu. Pobedu aktuelnom šampionu Srbije doneo je Miloš Šatara autogolom u 89. minutu.Partizan je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede u prvenstvu i zauzima drugo mesto na tabeli sa 51 bodom, devet manje od vodeće Crvene zvezde. Mladost zauzima deveto mesto na tabeli sa 30 bodova.U prvom poluvremenu nije bilo pravih šansi, a ekipe su uglavnom pokušavale sa distance. Partizan je prvi ...
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan