Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jun.2011, 22:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan osvojio 10. uzastopnu titulu prvaka
BEOGRAD -
Košarkaši Partizana osvojili su večeras 10. uzastopnu titulu prvaka države, pošto su u Beogradu savladali Hemofarm sa 86:68 (14:14, 23:16, 28:21, 21:17) i rešili finalnu seriju plej-ofa u svoju korist sa 3:0.
Partizanu je to 18. titula šampiona u klupskoj istoriji i treći trofej ove sezone. Crno-beli su prethodno osvojili domaći kup i regionalnu ligu.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << bio je Kurtis Džerels sa 24 poena, dok je goste predvodio Mladen Jeremić sa 18 poena.
Masovna tuča navijača pre utakmice
Sat vremena pre početka košarkaške utakmice Partizan - Hemofarm došlo je do sukoba dve grupe navijača u parku ispred Hale Pionir,a u masovnoj tuči učestvovalo je oko 150 ljudi, piše Blic.
Policija je brzo reagovala i rasterala učesnike, a nekoliko njih i privela.
Pre početka sukoba nepoznati muškarac je u "renou laguna" dovezao nekoliko bejzbol palica i ostale predmete koje su učesnici koristili u tuči. Po završetku sukoba on je seo u automobil i počeo da beži Ulicom Jaše Prodanovića ka Takovskoj ulici. Međutim, prilikom bekstva naišao je na grupu policajaca i bukvalno projurio kroz njih.
Pripadnici policije na vreme su se sklonili, ali je vozač "renoa" ipak zakačio jednog od njih retrovizorom. Čovek tom prilikom nije povređen, ali je na automobilu polomljen retrovizor.
Policija intenzivno traga za vozačem "renoa" beogradske registracije, navodi list.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Jan Veseli: Pustio sam suzu na kraju, vratiću se!
Izvor: Sportski Žurnal, 09.Jun.2011, 15:36
„OOO Janee ostanii, ooo Janee vrati see“ su samo neke od pesama koje su mu pevali navijači Partizana. Emotivan trenutak za mladog Čeha. Oprostio se od svoje dvorane, od svojih navijača. Stajao je i gledao u južnu tribinu, a zatim počeo da aplaudira. Grlio se sa svim igračima i stručnim štabom,...









