Izvor: Sportski Žurnal, 14.Feb.2013, 15:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan odradio prvi trening u Sloveniji
Crno–beli su u Sloveniji odradili prvi trening u završnoj fazi priprema za nastavak sezone.
Trening se održavao u Sportskom centru „Dekani“ pored Kopra, koji ima i reflektore, a igrači Partizana su imali i sreće, obzirom da je još koliko u četvrtak u ovom delu Slovenije bilo nevreme.
Ipak, kako se navodi na zvaničnom sajtu crno–belih, danas nije tako, a sva tri terena (jedan sa veštačkom travom) su osušena i u odličnom su stanju.
Popodnevni trening je zakazan za 15, 30 na istom mestu.
(FOTO: partizan.rs)
Nastavak na Sportski Žurnal...
Crno-bele dočekali lepo vreme i odlični uslovi za trening u Portorožu
Izvor: Blic, 14.Feb.2013
Fudbaleri Partizana doputovali su u Portorož, u kom su u četvrtak počeli sa treninzima u trećoj i poslednjoj fazi priprema za prolećnu polusezonu...Crno-beli će trenirati na sportskom centru "Dekani" pored Kopra, na kom trenira i lokalni Jadran, klub koji ove godine slavi 70. godišnjicu postojanja...Klubu...


















