Izvor: Blic, 06.Okt.2015, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan obeležio slavu /FOTO/
Danas je veliki hrišćanski praznik – začeće svetog Jovana Preteče i Krstitelja Gospodnjeg, a to je krsna slava fudbalskog kluba Partizan.
Tim povodom u prostorijama kluba održan je obed sečenja slavskog kolača, koji su učinili jerej Goran Đukić iz hrama Svetog Arhangela Gavrila, sa gostom, protojerejom stavroforom Draganom Predićem iz hrama Pokrova Presvete Bogorodice u prisustvu zaposlenih iz fudbalskog kluba >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Partizan.
Svečanu slavsku besedu održao je protojerej stavrofor Dragan Predić, a nakon toga održan je i slavski ručak.
Dan posle poraza od Čukaričkog (0:1) i novog kiksa u Superligi, u prostorijama u Humskoj bili su prisutni svi čelnici kluba, kao i trener Zoran Milinković, kapiten Saša Ilić i njegov zamenik Stefan Babović.
Upravo je Babović na utakmici u ponedeljak imao novi sukob sa navijačima, sa kojima se umalo fizički sukobio, jer su mu pretili otmicom sina.
Partizan je u nedelju proslavio i 70. rođendan.












