Partizan ne blista, a ima +11! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 03.Nov.2018, 19:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli vode u Sremskoj Mitrovici ali je nakon prvih 20 minuta igre moglo da se vidi na delu ono što je novi trener Partizana govorio na jučerašnjoj promociji.

Košarkaši Partizana rešili su prvo poluvreme duela sa Megom Bemax u svoju korist (35:46) i tako pokazali reakciju na promenu trenera.

Serijom 11:0 na startu utakmice crno-beli su stigli do vođstva koje su uspešno branili tokom prvog poluvremena, ali su i dalje primetne manjkavosti u igri.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />Jasno, dešava se upravo ono što je Andrea Trinkijeri govorio tokom jučerašnje promocije. Ništa ne biva preko noći, pa nema dileme da crno-bele čeka mnogo posla kako bi svoju igru doveli na željeni nivo.

Partizan je u prvom poluvremenu napravio veliki broj grešaka (10), a prednost koju ima donekle je rezultat dosta slabog izdanja Mege u prva dva kvartala.

Domaćin je napravio 11 grešaka, a pritom je imao samo dva pogotka iz 14 pokušaja za tri poena.

Sve ovo jasno je i navijačima Partizana čije opservacije možete pronaći u nastavku.

Vanja je svakako najbolji i najperspektivniji srpski igrač, kada se govori o igračima sa dvadesetak godina.

— Moses (@Moj_si_je) 03. новембар 2018.

Ma vanja je game changer

— Frenki Martino (@frenkimartino) 03. новембар 2018.

Vanja on the fire.

— Nataša (@NataaPoli) 03. новембар 2018.

Marinkovic shvatio da nema splavova kod Trinkijerija... #kkp

— Strahinja Jakić (@StrahinjaJakic) 03. новембар 2018.

Sjajna reakcija igraca, napalio ih Trinkijeri opasno. #KKP

— LjubiteljSporta (@LjubiteljSporta) 03. новембар 2018.

Ne pomaže ni Trinkijeri 😁😁😁

— Римодеч Рањшуш (@doce1996) 03. новембар 2018.

Trinkijeri rekao Lendejlu da je najbolji centar na svetu....

— Slobodan Milutinovic (@Grba989) 03. новембар 2018.

Kakav trener Trinkijeri...tečna igra...svaka cast :D @PartizanBC

— Rancha (@RanchaMilan) 03. новембар 2018.

Rade Zagorac srce i dusa ovog tima.

— GROBARI (@familyPARTIZAN) 03. новембар 2018.

Danas igraci Mege sutiraju za tri poena ko da igraju za Partizan

— Sanj-Chi (@la__Sagna) 03. новембар 2018.

Imamo 7 izgubljenih lopti u prvoj četvrtini i vodimo 9 razlike... Bravo za borbu, ginemo za svaku loptu trenutno. #KKP

— PitBull (@PitBullSM7) 03. новембар 2018.
Pogledaj vesti o: Partizan