Izvor: Mondo, 12.Jun.2015, 13:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan jači od Real Madrida!
Petlići crno-belih pobedili vršnjake iz "kraljevskog kluba" na turniru u Italiji.
Foto: FK Partizan
Najmlađi đaci Partizanove škole fudbala položili su prvi ispit odličnom ocenom. Petlići "parnog valjka" pobedili su Real Madrid 1:0 na Međunarodnom turniru "Memorijal Đuzepe Augeljo" u Rimu.
Šampioni Srbije, koje sa klupe predvodi Zoran Mamić, trijumfovali su golom Čolića u sedmom minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Madriđani su pred sam kraj utakmice mogli "sa kreča" da stignu do izjednačenja, ali nisu iskoristili veliku priliku.
"Ponosan sam na klince, jer su imali prilike i da ubedljivije poraze rivala, ali smo u nekoliko navrata promašili šanse, pa smo na kraju mogli biti i kažnjeni iz penala u poslednjem minutu. Verujem da će naši dečaci dugo pamtiti ovu pobedu", rekao je popularni "Munja" Marić posle meča.
Izvor: Youtube
Pored Partizana i Reala, u Grupi C nalaze se još Lacio i Nuova Tor Tre Teste.
Ostale grupe
Grupa A: Roma, Haladas, Torino, Lodiđani.
Grupa B: Inter, Kristal Palas, Napoli, Pordenone.
Grupa D: Juventus, Viktorija, Palermo, Verona.














