Partizan izlazi na teren, Dević dolazi u Partizan!

Izvor: Mondo, 18.Avg.2015, 20:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan izlazi na teren, Dević dolazi u Partizan!

U jeku priprema za meč BATE – Partizan, iz Belorusije stiže potvrda trača koji je kružio Beogradom prethodnih dana.

Foto: Guliver/Getty Images/Christopher Lee

  Da i da! Još jedno "da" i biće gotovo.

I Fudbalski klub Partizan i iskusni napadač Marko Dević izrazili su zainteresovanost da do saradnje dođe, ali će poslednju reč imati čelnici ruskog Rubina, koji su prošle sezone skupo plaćenog igrača poslali na pozajmicu u Al Rajan >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << iz Katara.

Tamo je 31-godišnji Beograđanin sa ukrajinskim pasošem i 35 nastupa u reprezentaciji te zemlje, postigao 11 golova na 15 mečeva.

PRATITE UŽIVO UTAKMICU BATE - PARTIZAN!

MONDU je potvrđeno u klubu da postoji mogućnost da Dević, inače veliki navijač Partizana, dođe u finišu letnjeg prelaznog roka, koji će trajati do kraja meseca.

Dević je igrao za Zvezdaru, Železnik, Radnički iz Novog Beograda i Voždovac, pre nego što je 2005. otišao u ukrajinski Volinj, odakle ga je već naredne godine otkupio Metalist iz Harkova. Posle pet sjajnih sezona u tom klubu, najbogatiji ukrajinski čovek Rihad Ahmetov kupio je Devića i doveo ga u Šahtjor iz Donjecka, ali naš fudbaler tamo nije uspeo, pa se naredne sezone vratio u Metalist.

Od 2014. je član Rubina iz Kazanja, s kojim i dalje ima ugovor i s kojim će i igrač i čelnici Partizana morati da razgovaraju u danima koji slede.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.