Partizan ispustio pobedu, nesportski ispad Vujoševića

Izvor: Politika, 29.Okt.2014, 22:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan ispustio pobedu, nesportski ispad Vujoševića

JERUSALIM – Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Jerusalimu od ekipe domaćeg Hapoela sa 82:79 (18:20, 24:26, 14:20, 26:13), u utakmici 3. kola E grupe Evrokupa.

Crno-beli su pretrpeli treći poraz i ostali na začelju tabele, dok su Izraelci zabeležili prvu pobedu.

Partizan je večeras prosto ispustio pobedu, jer je igrao veoma dobro i vodio najvećim delom uzbudljive utakmice.

Izabranike Duška >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << Vujoševića dobro je služio šut, pa su imali i dvocifrenu prednost, ali su sve prokockali brojnim greškama u poslednjoj četvrtini.

Hapoel je u tom periodu zaustavio napade gostiju, kaznio njihove propuste i u samom finišu obezbedio trijumf.

Najefikasniji u srpskom timu bili su Murić sa 21, Bogdanović sa 16 i Gagić sa 14 poena, dok je domaćina do pobede predvodio Elijahu sa 22.

U neizvesnoj završnici bilo je mnogo nervoze, revoltirani Vujošević je u jednom trenutku izvređao Mihajla Andrića i uhvatio ga za vrat, ali je sve završeno bez ozbiljnijih posledica.

To je bio novi nesportski ispad trenera crno-belih, nakon što je slično reagovao prošle sezone, kada je Bogdana Bogdanovića u besu takođe uhvatio za vrat.

Partizan u 4. kolu igra na gostujućem terenu protiv ekipe Crvenog oktobra.

Tanjug

objavljeno: 29/10/2014

Nastavak na Politika...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Partizan ispustio pobjedu, novi nesportski ispad Vujoševića

Izvor: Nezavisne Novine, 29.Okt.2014

JERUSALIM - Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Jerusalimu od ekipe domaćeg Hapoela sa 82:79 (18:20, 24:26, 14:20, 26:13), u utakmici 3. kola E grupe Evrokupa...Crno-bijeli su pretrpjeli treći poraz i ostali na začelju tabele, dok su Izraelci zabeležili prvu pobjedu...Partizan je večeras...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.