Partizan i Voždovac igrali nerešeno

Izvor: TV Arena Sport, 22.Feb.2015, 12:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U 16. kolu Jelen Super lige fudbaleri Partizana za malo da izgube na domaćem terenu. Spasio ih je autogol gostiju i konačan rezultat 3:3

Već u 14. minutu Ninković postiže gol za domaće. Međutim, Škerjanc u 26. izjednačuje rezultat i postavlja 1:1 za kraj prvog poluvremena.

Drugo poluveme je bilo mnogo zanimljivije sa više golova. Ilič u 50. minutu postiže pogodak za 2:1 za domaće. U 75. minutu Odita izjednačava, a samo pet minuta kasnije Džugurdić postiže gol i gosti vode 2:3. Na sreću domaćih Stanimirović u 86. postiže autogol i konačan rezultat utakmice je 3:3.

Nastavak na TV Arena Sport...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.