Izvor: Telegraf.rs, 13.Jan.2015, 11:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan dovodi plejmejkera Lovćena?
Košarkaški klub Partizan je od početka sezone u potrazi za organizatorom igre, a najnoviji kandidat da obuče dres crno - belih je Milutin Đukanović iz kluba sa Cetinja
Srpski šampion Partizan, mogao bi konačno da reši pitanje plejmejkera i to ne u vidu Amerikanca već Crnogorca.
Radi se o Milutinu Đukanoviću (23, 190) plejmejkeru Lovćena koji bi mogao da potpiše ugovor do kraja sezone ako se dokaže na paklenim treninzima kod Duška >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Vujoševića.
Ono što je bitno je da bi finansijski Partizan mogao da isprati ovaj transfer jer je Đukanović puno jeftiniji od američkih igrača, a i sigurno bi mu za karijeru bilo dobro da igra u Partizanu.
Đukanović je u prvom delu sezone prosečno beležio 22,1 poen, 3,7 skokova i 4,1 asistenciju po utakmici a pominje se da ga je preporučio Bogdan Tanjević.
Mladi plejmejker je pre Lovćena je igrao za Ulcinj, Zrinjski, Budućnost i Opavu.
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Partizan, Košarka





