Izvor: Vesti-online.com, 29.Jul.2016, 17:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan doveo Amerikanca!
Posle Branislava Ratkovice, Partizan je u petak doveo i drugo pojačanje, američkog beka Frenka Robinsona.
Nekadašnji igrač Olimpije, napisao je na svom Tviter profilu da će narednih godina dana da nosi crno-beli dres. Amerikanac dobro poznaje Aleksandra Džikića, iz vremena kada su sarađivali u ljubljanskoj Olimpiji 2008/2009, kada mu je bila prva sezona u Evropi.
Officially signed to Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << to play for the coach who groomed me my rookie season... — frank robinson (@IamFR5) July 29, 2016
Robinson je prošle sezone igrao za turskog drugoligaša Istanbul DSI i prosečno je postizao 15,7 poena, uz 4,5 skokova i 3,1 asistenciju. Igrao je i u Izraalu i Grčkoj.
On je četvrto pojačanje crno-belih.Pre Ratkovice i Robinsona, crno-beli dres zadužili su Stefan Birčević i Đorđe Majstorović.
Nastavak na Vesti-online.com...
















