Izvor: Radio 021, 04.Nov.2018, 22:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan bolji od Vojvodine

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu Vojvodinu sa 2:0 u poslednjoj utakmici 15. kola Superlige.

Crno-beli su tako prekinuli seriju od tri utakmice bez trijumfa, pa su se vratili na treće mesto sa 30 bodova, dok je Vojvodina prekinula seriju od tri pobede pa je ostala na osmom mestu sa 21 bodom.

Prvi gol na utakmici bio je delo Rikarda Gomeša u 29. minutu. Golman Vojvodine Emil Rockov odbranio mu je penal, ali je fudbaler sa Zelenortskih ostvra >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << prvi dotrčao do lopte i prosledio je u mrežu.

Drugo poluvreme donelo je dosta uzbuđenja na obe strane, oba tima imala su nekoliko dobrih prilika, ali su mreže mirovale sve do samog kraja.

Posle samo nekoliko sekundi na terenu Gabrijel Enake je u 89. minutu na asistenciju Gorana Zakarića postavio konačan rezultat.