Izvor: Beta, 08.Dec.2014, 01:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan bolji od Mege
BEOGRAD, 7. decembra 2014. (Beta) - Košarkaši Partizana pobedili su u nedelju uveče na svom terenu Megu sa 89:80 (18:14, 25:19, 16:26, 30:21) u 11. kolu Jadranske lige i tako došli do svog šestog trijumfa u takmičenju.
Mega sada ima učinak od pet pobeda i šest poraza.
Crno-bele je do pobede pred oko 4.000 gledalaca u Pioniru predvodio povratnik u Partizan Aleksandar Pavlović sa 26 poena. Sjajnu partiju >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << pružio je i Djordje Gagić sa 19 poena, dok je Milenko Tepić postigao 12.
Najefikasniji u Megi bio je Andrija Bojić sa 22 poena. Marko Kešelj postigao je 19, a Nenad Miljenović 18 poena.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















