Partizan bez Veličkovića na Lokomotivu? Problem i sa Milerom

Izvor: MozzartSport.com, 08.Nov.2017, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan bez Veličkovića na Lokomotivu? Problem i sa Milerom

Marko Čakarević definitivno ne igra zbog toga što je obnovio povredu

Partizanovim mukama sa povredama nema kraja. Samo dva dana posle poraza od Crvene zvezde u večitom derbiju, kada je Marko Čakarević obnovio povredu lista, sve je izglednije da meč petog kola Evrokupa protiv Lokomotive iz Krasnodara u Beogradu neće odigrati ni kapiten >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Novica Veličković. 

Kako javlja Blic, problem je i sa Patrikom Milerom koji je rovit, ali on bi trebalo da se nađe na parketu. Mada se ne navodi zbog čega Veličković neće biti u sastavu, pretpostavlja se da je u pitanju umor usled velikih napora.

Podsetimo, Čakarević nije odigrao kompletno drugo poluvreme protiv Crvene zvezde upravo zbog povrede lista, a nakon detaljnih pregleda ocenjeno je da je bolje da miruje kako bi sanirao problem koji ga muči.

Kako se navodi, u timu bi trebalo da se nađe mladi Sloba Jovanović, inače na dvojnoj registraciji sa OKK Beobradom, kao i junior Tadija Tadić.

(FOTO: MN Press)
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.