Partizan anemičan, ovo postaje zaštitni znak Đukićevog tima! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 26.Jul.2018, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedno bačeno poluvreme ekipe koju sa klupe predvodi Miroslav Đukić.

Situacija u kojoj fudbaleri Partizana uspevaju da protraće prvo poluvreme polako ali sigurno postaje zaštitni znak ekipe Miroslava Đukića.

Mnogo puta u prethodnoj sezoni crno-beli su nakon blede partije u prvom poluvremenu "palili motore" u nastavku, ali je neretko to bilo nedovoljno da se ostvari dobar rezultat.

Nakon prvih 45 minuta igre u duelu sa litvanskim Trakaijem vicešampion >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Srbije nije pokazao ništa vredno pažnje.

Stopostotnih prilika nije bilo, a slobodno se može reći da su gosti bili bliži postizanju gola jer je lopta posle udarca u 20. minutu umalo završila u mreži.

Publika je i pre početka meča pokazala nezadovoljstvo radom Miroslava Đukića, a nema sumnje da će nakon 0:0 u prvom poluvremenu biti još više nezadovoljstva.

Ovoliko sebičnih individualaca ni mnogo veći klubovi ne bi mogli da istrpe, a ne Partizan. Mora lopta da ide brže.

— bjankoneri (@bjankoneri1970) 26. јул 2018.