Vojvodina u poslednjim sekundama došla do pobede, ide u 3. kolo

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jul.2021, 08:22

Fudbaleri Vojvodine u Novom Sadu pobedili su litvansk Panevežis u revanšu 2. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Tok meča:

90+5 minut: Gooool!

Vojvodina overava prolaz!

92 minut: Simić opet brani

Oklevao je Kovačević, jedan igrač mu se prikrao iza leđa, ali je i Simić to odbranio.

87 minut:  Simić brani!

Još jednom odlično brani. Elvelto je poslao "kiflu", a golman Vojvdodine >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << se ponovo istekao.

78 minut: Ribeirov pokušaj

Opet je Simić odbranio.

71 minut: Velika šansa za Vošu

Devetak je spakovao novu šansu, a Zukić promašio loptu na samo pet metara od gola Litvanaca.

62 minut: Čovićeve akrobacije

Dobra akcije našeg tima, Cucin je ubacio loptu, a Čović pokušao nešto poput "škorpiona" da postigne gol.

53 minut: Cucinov prodor

Desni bek Vojvodine je sjajn prošao po desnoj strani, ubacio loptu u peterac, ali je golman gostiju Golas odbranio.

47 minut: Vojvodina mogla do gola

Kombinovali su Čović i Simić, koji je jako šutirao, ali je golman Panevežisa odbranio.

Bila je to dobra prilika.

45 minut: Kraj prvog poluvremena

42 minut: Busnić preko gola

Dobar napad Vojvodine preko Devetka, koji je centrirao, Simić promašio loptu, Čović je izblokiran, a odbitak je Busnić prebacio preko gola.

41 minut: Prilika za Panevežis

Floro je driblao i namestio se za šut sa ivice kaznenog prostora, ali je bio preslab.

Simić je pokupio loptu.

23 minut: Promašaj Panavežisa

Pogrešio je Stevanović, loše procenio loptu i gosti su imali čist zicer. Sa samo pet metara glavom nisu uspeli da ubace loptu u prazan gol, pošto je Simić ostao ukopan.

Mnogo sreće za Vojvodinu.

17 minut:  Vojvodina pritiska

Bolja je, kontroliše dešavanja, ali fali gol.

14 minut: Čovićev udarac

Izborio se za šut sa 20ak metara, ali pravo u golmana Panevežisa.

10 minut: Zapretili i Litvanci

"Zakuvali" su pred golmanom Simićem, ali su oklevali sa udarcem i ostali bez istog.

5 minut: Prva šansa – za Vojvodinu

Odličan napad srpskog tima. Čović je lepo uposlio Simića, koji je centrirao, a gosti uspeli da izbace loptu u korner ispred Zukića.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.