Partizan: Šta imamo sa Karadžićem?

Izvor: B92, 22.Okt.2012, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan: Šta imamo sa Karadžićem?

Sportski direktor Partizana Ljubiša Tumbaković odgovorio je na optužbe prvog čoveka Rada Ranka Stojića da je Milan Karadžić sudija 'crno-belih'.

Duel šampiona Srbije i tima sa Banjice završen je pobedom Partizana sa 1:0, a Stojić je posle meča na stadionu Obilića izjavio da je njegov tim oštećen i da je nezadovoljan arbitražom Karadžića.

Ranko je moj veliki prijatelj i verovatno je sve >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << to što je rekao bilo pod naletom emocija. Do isključenja Čaušića nije postojala praktično nijedna sporna sudijska odluka. Ako se oko tog crvenog kartona i može diskutovati, ne bi trebalo da se zaboravi da se to desilo deset minuta pre kraja“, naglasio je Tumbaković.

Poslednjih nedelja postala je praksa da se posle poraza rivali Partizana žale na suđenje, a slično je bilo i posle trijumfa ’crno-belih’ na Karaburmi.

Stavljati etiketu nekom sudiji da je partizanovac krajnje je nekorektno i nije sportski. Ni pred ovu utakmicu kao ni pred prethodne nisam se ni raspitivao ko nam sudi. Ne obraćam pažnju na to, važno mi je da arbitraža bude objektivna, a ne ime sudije. Moje je mišljenje da je Milan Karadžić sudijski znalac“, istakao je Tumbaković.

Vladimir Vermezović je u nedelju svojim izabranicima dao slobodan dan, a od ponedeljka su sve snage i misli okrenute ka gostovanju Interu u trećem kolu grupe H Lige Evrope.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Tumbaković: Stojić prenaglio, Karadžić je sudijski znalac

Izvor: MozzartSport.com, 22.Okt.2012

Šampion je osvojio tri boda na Vračaru, ali iz Rada upiru prst u glavnog sudiju Milana Karadžića optužujući ga da je bio Partizanov “12” igrač. Sportski direktor crno-belih Ljubiša Tumbaković kaže da je prvi čovek Građevinara Ranko Stojić prenaglio. “Ranko je moj veliki prijatelj i...

Nastavak na MozzartSport.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.