Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Maj.2017, 13:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PRVO, PA MUŠKO: Ljubimac Grobara opet u Partizanu? (FOTO)
Crno-beli završavaju ogroman posao u prelaznom roku.
Petar Škuletić bi uskoro mogao da postane prvo pojačanje Partizana u prelaznom roku. Iskusni napadač nedavno je napustio moskovsku Lokomotivu i slobodan je igrač, a trener Marko Nikolić izuzetno ceni kvalitete nekadašnjeg reprezentativca Srbije.
Nikolić i Škuletić su već sarađivali u Humskoj, ali i u Vojvodini, a vrlo je moguće da će jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << drugom pružiti ruku i treći put tokom karijere.
Ovu saradnju nagovestio je i Škuletićev menadžer Radojica Božović.
- Ta tema je otvorena. Petar je izuzetan momak, ima ponude iz Belgije, Turske, Grčke, ali i tu je i Partizan, Liga šampiona. Zašto da ne – rekao je Božović za podgoričke Dnevne novine.
Škuletić je od januara 2014. do februara 2015. godine odigrao 28 utakmica za crno-bele i postigao 21 gol.
Nastavak na SrbijaDanas.com...










