Izvor: HotSport.rs, 12.Jan.2015, 11:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRONAŠLI REŠENJE: Partizan dovodi Zvezdine rasute ‘bisere’?

Nakon teške povrede Miroslava Vulićevića, ekipa Partizana postala je deficitarna sa pozicijom desnog beka. Upravo onom pozicijom koju je pokrivao Vulićević.Nije tajna da se na crno-belom delu Topčiderskog brda od tog trenutka razmatralo o pojačanjima na toj, deficitarnoj, poziciji duž desne aut linije.
Na radar crno-belih ove jeseni upao je i fudbaler Donjeg Srema, Ivan Lakićević. Naime, ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << momak je minule jeseni svojim kvalitetnim rolama izborio status najboljeg fudbalera Donjeg Srema.
Međutim, osim laskavog priznanja, ovaj momak je svojim dobrim partijama privukao i pažnju skauta aktuelnih vicešampiona Srbije,  pišu Novosti.
Lakićević je momak rođen 27. jula 1993. godine, a u mlađim kategorijama branio je boje Crvene zvezde. Pošto nije dobio šansu u prvom timu, 2011. godine otišao je u Donji Srem za koji je upisao 71 nastup.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.