Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Jul.2017, 00:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PROCUREO PAKLENI PLAN: Navijači crveno-belih SPREMAJU HAOS tokom meča protiv Partizana (FOTO)
Sve je izašlo u javnost.
Navijači Olimpijakosa i Crvene zvezde spremaju upad na stadion Partizana uprkos zabrani UEFA da pristalice gostujućeg kluba prisustvuju utakmici. Zajednička akcija navijača bratskih klubova, Olimpijakosa i Crvene zvezde, uspela je, i do ulaznica za severnu tribinu za sutrašnji meč došlo je oko 100 pristalica dva crveno-bela kluba. vest je potvrdio i Živko Šljukić, komesar za bezbednost FK >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Partizan.
- I mi posedujemo tu informaciju. takve priče su uobičajene pred ovako velike utakmice i za cilj imaju podizanje tenzije. Smatram da navijači Crvene zvezde to neće uraditi zbog odnosa u Srbiji i problema koje imaju naši klubovi. Mogućnost da neko kupi ulaznicu i navija za Olimpijakos uvek postoji. Dogovor dva kluba je jasan i Olimpijakos neće stajati iza tih lica koja se budu pojedinačno ili u grupi pojavila na stadionu Partizana. Mi ih u cilju bezbednosti molimo da to ne čine i mislim da na kraju neće ni doći na utakmicu. Ako se i pojave, biće udaljeni sa stadiona. UEFA je bila izričita u takvim zahtevima i nećemo dozvoliti probleme ni Olimpijakosu ni nama - izričit je Šljukić.
Prema izvorima iz navijačkih krugova, za kupovinu dragocenog parčeta papira bile su zadužene pristalice Crvene zvezde koje su na blagajne uglavnom slale devojke i momke koje su bili obučeni u japi fazonu kako bi lakše prošlo pored Grobara koji su merkali sve kupce ulaznica. Isti krugovi tvrde da je grupa najvatrenijih navijača Olimpijakosa, okupljenih u Gejt 7, već nekoliko dana u Beogradu. Ostaje da se vidi da li će zajednička akcija navijača Zvezde i Olimpijakosa uspeti i da li će organi reda reagovati pravovremeno i sprečiti haos na stadionu Partizana.
INTERESANTNO: Ovo su kvote na meč Partizan - Olimpijakos (FOTO)
Nastavak na SrbijaDanas.com...






