PROCENITE SAMI: Da li je Partizan oštećen protiv Javora? (Anketa)

Izvor: Kurir, 12.Apr.2014, 18:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROCENITE SAMI: Da li je Partizan oštećen protiv Javora? (Anketa)

Lazović je u 42. minutu postigao gol, ali je on poništen jer je pomoćnik Vlada Glođevića Dejan Potočan signalizirao ofsajd

Čini se da će i posle gostovanja u Ivanjici u 23. kolu Jelen Superlige trener, fudbaleri i rukovodstvo Partizana imati razloga da budu nezadovoljni arbitražom, pošto im je pred kraj poluvremena meča sa Javorom sudija Vlado Glođović poništio čini se čist pogodak.

U 42. minutu, Danko Lazović >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je zatresao mrežu Javoru posle šuta Škuletića, ali je pomočni sudija Dejan Potočan signalizirao ofsajd i poništio gol. U prvi mah je delovalo da je sudija u pravu, ali tek na usporenom snimku se vidi da je Milovan Milović zakasnio da napravi ofsajd zamku i da je Lazoviću poništen regularan gol.

Partizan je prethodno tražio penal u 35. minutu. Lazović je pao u kaznenom prostoru, crno-beli su tražili penal, ali je sudija pokazao da se meč nastavi.

U prošlom kolu Partizan je na svom stadionu oštećen, pošto je dosuđen jedanaesterac za Vojvodinu, iako je prekršaj Trajkovića bio van kaznenog prostora, što je utvrdila i Sudijska komisija FSS.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.