PROBLEMI SA BUBREZIMA: Vujošević dva dana u bolnici

Izvor: Kurir, 25.Dec.2013, 20:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROBLEMI SA BUBREZIMA: Vujošević dva dana u bolnici

Trener Partizana zadržan na lečenju, kako bi lekari pratili zdravstveno stanje

Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević je primljen u bolnicu zbog problema sa bubrezima.

"Kako bi pregledi bili izvršeni u najkraćem vremenskom roku Vujošević će biti na klinici, a već u petak će se priključiti ekipi, koja je nakon kraće pauze počela sa treninzima uz stručni štab kluba iz Humske."

Crno-beli tim već u subotu kreće na novo putovanje, ovoga puta u susret gostovanju u Aleksandrovcu, gde ih očekuje ekipa Igokee u poslednjoj utakmici u godini.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

PROBLEMI SA BUBREZIMA: Vujošević dva dana u bolnici

Izvor: Dzungla.org, 25.Dec.2013

Trener Partizana zadržan na lečenju, kako bi lekari pratili zdravstveno stanje OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.