POZNATI SASTAVI: Partizan sa Sumom na klupi juri 3 nova boda u Novom Pazaru!

Izvor: HotSport.rs, 08.Avg.2021, 20:38

Fudbaleri Partizana na neugodnom gostovanju! Fudbaleri Novog Pazara u okviru četvrtog kola domaćeg prvenstva dočekuju ekipu Partizana koja je bez sumnje najviše pokazala u dosadašnjem delu takmičenja. Evo i sastava za večeras: NOVI PAZAR (4-3-3): Ostojić – Vlajković, Kovačević, Pavišić, Joksimović – Delimeđac, Bacanović, Kojičić – Ratković, Dimić, Aganspahić. PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Lutovac, Vujačić, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Saničanin, […]
The post POZNATI SASTAVI: Partizan sa Sumom na klupi juri 3 nova boda u Novom Pazaru! appeared first on HotSport.