Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Dec.2017, 23:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POTPISAO: Doskorašnji član Partizana otišao u Ameriku (FOTO)
Zvanično.
Mohamed El Monir je posle odlaska iz Partizana pronašao novi klub daleko od Srbije. Libijac je potpisao ugovor sa čelnicima Orlanda i igraće u američkoj MLS ligi. Klub koji je nedavno napustio Kaka je vest potvrdio na zvaničnom sajtu. Uz El Monira u klub je stigao i Hoze Viljareal.
NEWS | Orlando City SC Acquires Mohamed El-Munir, Jose Villarreal. #VamosOrlando
Details | https://t.co/OUE5hQiHcv pic.twitter.com/Mnyl0JCrHr
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
— Orlando City SC (@OrlandoCitySC) 27. децембар 2017.
El Monir je ove sezone u potpunosti izspao iz tima Partizana, pa je dobio raskid ugovora i čiste paire iako je prošle zime parafirao do leta 2019. godine. Libijac je u karijeri je još igrao i za Al Itihad Tripolis, Jagodinu i Dinamo Minsk.
Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na SrbijaDanas.com...









