Izvor: HotSport.rs, 25.Nov.2023, 20:21

(POLUVREME) TSC IZ PREKIDA NEZAUSTAVLJIV: Crno-beli iz tri šuta, primili isto toliko golova! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana i TSC-a sastaju se na stadionu u Humskoj u derbiju 16. kola Mozzartbet Superlige Srbije, rezultat na poluvremenu je 2:0 u korist ekipe iz Bačke Topole. TSC je silovito otvorio utakmicu, naime Ćirković je postigao gol kakav se odavno nije video na ovim prostorima. Napadač je iz kornera uputio udarac direktno na gol, ... Read more
The post (POLUVREME) TSC IZ PREKIDA NEZAUSTAVLJIV: Crno-beli iz tri šuta, primili isto toliko golova! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.