Izvor: HotSport.rs, 24.Feb.2024, 15:32

(POLUVREME) RADNIK-PARTIZAN: ‘Crno-beli’ konkretniji, ali se Surduličani dobro brane! (FOTO)

‘Crno-beli’ bili bliži golu. Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Radnika iz Surdulice u okviru 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 13:45. Na kraju prvog dela rezultat je 0:0, a izabranici Igora Duljaja delovali su konkretnije, međutim i domaćin je u par navrata pokazao da može da zapreti. PRVO POLUVREME: Prvu šansu na utakmici je imao Radnik u 4. minutu kada je posle odbijene loptu šutirao, ali je ... Read more
The post (POLUVREME) RADNIK-PARTIZAN: ‘Crno-beli’ konkretniji, ali se Surduličani dobro brane! (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.