(POLUVREME) PARTIZAN RAZVALJUJE ZVEZDU: „Crno-beli“ imaju +20 nakon prvih 20 minuta!

Izvor: HotSport.rs, 13.Jun.2023, 20:54

Neverovatno šutersko poluvreme „crno-belih“ Košarkaši Partizana dočekuju svog večitog rivala, Crvenu zvezdu, u okviru prve utakmice finalne serije ABA lige. „Crno-beli“ će biti domaćini u prva dva meča, dok će Zvezda imati prednost domaćeg terena u trećoj i eventualnoj četvrtoj utakmici. Pre početka samog susreta, dok su igrači bili na zagrevanju, „Grobari“ su pokušali da ... Read more
The post (POLUVREME) PARTIZAN RAZVALJUJE ZVEZDU: „Crno-beli“ imaju +20 nakon prvih 20 minuta! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda