Izvor: HotSport.rs, 03.Nov.2023, 22:23

(POLUVREME) PARTIZAN BEZ PRAVE REAKCIJE NA IGRU BASKONIJE: Tim Duška Ivanovića uhvatio pravi ritam! (VIDEO)

‘Crno-beli’ u lošem ritmu. Košarkaši Partizana gostuju ekipi Baskonije u okviru šestog kola Evrolige od 20:30, a na kraju prvog dela je rezultat 48:42. Prva četvrtina: Košarkaši Baskonije su imali prvi napad i odmah pogodili za tri poena, ali je na drugoj strani uzvratio Anđušić koji je pogodio za dva i uz jedno slobodno bacanje postigao prve poene za goste. Tim Duška Ivanovića je bolje ušla ... Read more >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
The post (POLUVREME) PARTIZAN BEZ PRAVE REAKCIJE NA IGRU BASKONIJE: Tim Duška Ivanovića uhvatio pravi ritam! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.