Izvor: HotSport.rs, 31.Mar.2024, 20:17

(POLUVREME) BUDUĆNOST-PARTIZAN: Sjajna košarkaška predstava u ‘Morači!’

Odlična utakmica u prestonici Crne Gore. Košarkaši Partizana gostuju Budućnosti iz Podgorice u ‘Morači’ u okviru 25. kola AdmiralBet ABA lige od 19 časova. Sjajan meč igraju oba tima i priredili fenomenalnu predstavu na parketu, a na poluvremenu se otišlo nerešenim rezultatom 44:44. PRVA ČETVRTINA: Odmah na startu utakmice lake poene postigli su domaćini preko Tanaskovića. Kaboklo je imao šansu za linije penala da izjednači rezultat, međutim, ... Read more
The post (POLUVREME) BUDUĆNOST-PARTIZAN: Sjajna košarkaška predstava u ‘Morači!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport....