Izvor: HotSport.rs, 02.Dec.2023, 17:22

(POLUVREME) BEZ GOLOVA U HUMSKOJ: Partizan konkretniji, Vojvodina se dobro brani! (FOTO) (VIDEO)

‘Crno-beli’ pokazali bolju igru. Fudbaleri Partizana dočekali su Vojvodinu od 15:30 u okviru 17. kola Mozzart Bet Superlige Srbije na stadionu u Humskoj. Izabranici Igora Duljaja su pokazali više želje i inicijative, ali su se gosti dobro branili pa se na odmor otišlo najnepopularnijim rezultatom 0:0. Prvo poluvreme: Prvu priliku imala je Vojvodina u 9. minutu kada je nakon kornera glavom je šutirao Rosić, ali je bilo bezopasno po ... Read more
The post (POLUVREME) BEZ GOLOVA U HUMSKOJ: Partizan konkretniji, Vojvodina se dobro brani! (FOTO) (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan