Izvor: Piplmetar.rs, 11.Maj.2023, 22:30

POLUVREME

Fudbaleri Partizana ugostili su večeras Novi Pazar i na poluvremenu vode – 1:0.
Partizan je krenuo u ofanzivu od starta meča, u drugom minutu šutirao je Rikardo, ali je izblokiran.
Minut kasnije, posle dva vezana kornera, nakon drugog i centaršuta Pantića, Šehovoć je glavom pogodio za 1:0.
Iako je delovalo da će Partizan nastaviti u istom ritmu, tempo je posle gola malo opao. Doduše, imao je Partizan ozbiljne nalete, nedostajala je bolja završnica. >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs <<
U 20. minutu Rikardo je otišao previše u stranu posle Nathovog pasa, baš kao i Menig u 28. kada je obišao golmana, ali je otišao ukoso i bezuspešno pokušao da pronađe Rikarda.
Natho je nastavio da proigrava svoje saigrače, u 32. minutu je pronašao Dijabatea, koji je oklevao pa je na kraju izblokiran.
U 40. minutu Menig je uputio strašan udarac, ali je sa 25 metara pogodio prečku, što je bila i poslednja šansa u prvom