PETKOVIĆ: Ne idem u Partizan iz ličnih razloga!

Izvor: Kurir, 27.Avg.2013, 12:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PETKOVIĆ: Ne idem u Partizan iz ličnih razloga!

Partizan i OFK su postigli dogovor o transferu, međuti, Petković je odbio da ode u Humsku

BEOGRAD - Kapiten OFK Beograda Marko Petković izjavio je danas da neće preći u Partizan i da ostaje u redovima "romantičara".

"Ne prelazim u Partizan iz ličnih razloga i ostajem da kao kapiten predvodim svoj tim", izjavio je Petković za sajt OFK Beograda.

Partizan i OFK Beograd >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << su prošlog petka potvrdili da su postigli dogovor o transferu, a Petković je juče trebalo da potpiše ugovor sa šampionom Srbije.

Usledio je obrt, pojedini mediji već su "preselili" Petkovića u Crvenu zvezdu, pošto je dosta dugo bio i na listi želja kluba iz Ljutice Bogdana.

Petković ima 20 godina, igra na poziciji desnog beka, a za mladu reprezentaciju Srbije do sada je odigrao sedam utakmica.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

PETKOVIĆ: Ne idem u Partizan iz ličnih razloga!

Izvor: Dzungla.org, 27.Avg.2013

Partizan i OFK su postigli dogovor o transferu, međuti, Petković je odbio da ode u Humsku OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.