Izvor: Kurir, 29.Nov.2013, 21:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PENAL MU DOŠAO GLAVE: Gogić suspendovan do kraja polusezone
Gogiću se najviše zamera što u 91. minutu nije dosudio penal za Voždovac pošto je fudbaler Partizana Nemanja Petrović igrao rukom u svom šesnaestercu
BEOGRAD - Sudijska komisija FSS suspendovala je novosadskog arbitra Miodraga Gogića do kraja jesenjeg dela domaćeg šampionata zbog grešaka na utakmici 13. kola između Voždovca i Partizana (0:1).
Gogiću se najviše zamera što >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u 91. minutu nije dosudio penal za Voždovac pošto je fudbaler Partizana Nemanja Petrović igrao rukom u svom šesnaestercu.
"Propust je bio evidentan i nesporan, tako da smo na sednici u nekompletnom sastavu odlučili da Gogić neće biti delegiran do kraja jeseni. O visini kazne odlučićemo narednog petka, kad ćemo analizirati i ostale sporne detalje", rekao je član Sudijske komisije FSS Đorđe Žutić.
Gogić neće voditi utakmice 14. i 15. domaćeg šampionata.
PENAL MU DOŠAO GLAVE: Gogić suspendovan do kraja polusezone
Izvor: Dzungla.org, 29.Nov.2013
Gogiću se najviše zamera što u 91. minutu nije dosudio penal za Voždovac pošto je fudbaler Partizana Nemanja Petrović igrao rukom u svom šesnaestercu OpširnijeKurir











