PARTIZANU 7,1 MILION OD LIGE ŠAMPIONA!

Izvor: Press, 19.Maj.2009, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PARTIZANU 7,1 MILION OD LIGE ŠAMPIONA!

Crno-beli bi, ukoliko se plasiraju u elitno klupsko takmičenje, zaradili siguran 7,1 milion evra, i to bez TV prava, marketinga i premija koji bi im doneli bar još toliko
Fudbalski klub Partizan bi samim plasmanom u Ligu šampiona naredne sezone inkasirao čitavih 7,1 milion evra! Srpski šampion bi u grupnoj fazi svaki osvojen bod naplatio 400.000 evra, dok bi eventualna pobeda vredela čak 800.000 evra! A kada bi se toj cifri dodali...
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Bogatstvo čeka crno-bele

Izvor: Kurir, 19.Maj.2009

Fudbalski klub Partizan bi u slučaju da se plasira u Ligu šampiona zaradio više od sedam miliona evra! A čak i da se na stadionu šampiona države ne zatrese mušema sa zvezdicama, kasa crno-belih bi do jeseni mogla da bude punija za 3,5 miliona evra.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.