Izvor: Press, 19.Maj.2009, 10:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PARTIZANU 7,1 MILION OD LIGE ŠAMPIONA!
Crno-beli bi, ukoliko se plasiraju u elitno klupsko takmičenje, zaradili siguran 7,1 milion evra, i to bez TV prava, marketinga i premija koji bi im doneli bar još toliko
Fudbalski klub Partizan bi
samim plasmanom u Ligu šampiona naredne sezone inkasirao čitavih 7,1 milion
evra! Srpski šampion bi u grupnoj fazi svaki osvojen bod naplatio 400.000 evra,
dok bi eventualna pobeda vredela čak 800.000 evra! A kada bi se toj cifri
dodali...
Pogledaj vesti o: Fudbal
Bogatstvo čeka crno-bele
Izvor: Kurir, 19.Maj.2009
Fudbalski klub Partizan bi u slučaju da se plasira u Ligu šampiona zaradio više od sedam miliona evra! A čak i da se na stadionu šampiona države ne zatrese mušema sa zvezdicama, kasa crno-belih bi do jeseni mogla da bude punija za 3,5 miliona evra.







