Izvor: HotSport.rs, 27.Avg.2023, 20:22

PARTIZAN VODI PROTIV JAVORA: Mening sjajnim pogotkom razbudio crno-bele, Saldanji poništen gol! (VIDEO)

Probudili su se crno-beli. Fudbaleri Partizana dočekali su ekipu Javora u petom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije, nakon debakla u kvalifikacijama za Ligu konferencija i poraza od Nordsjelanda sa 5:0. Crno-beli su ipak uspeli da zaborave taj meč, a do vođstva su stigli u 22. minutu kada je Mening bio precizan. U pravom trenutku je ... Read more
The post PARTIZAN VODI PROTIV JAVORA: Mening sjajnim pogotkom razbudio crno-bele, Saldanji poništen gol! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.