Izvor: HotSport.rs, 03.Apr.2024, 18:52

PARTIZAN SLAVIO NA KROVU: Stojković evrogolom doneo važna tri boda ‘crno-belima!’ (VIDEO)

‘Crno-beli’ osvojili važna tri boda. Fudbaleri Partizana gostovali su Voždovcu na Krovu u okviru 28. kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 16:55. Tim iz Humske je slavio rezultatom 3:2, a čovek odluke je bio Aranđel Stojković u 92. minutu koji je postigao evrogol. PRVO POLUVREME: Prvi ozbiljniju priliku na utakmici imao je Voždovac kada je nakon kornera Vukašin Đurđević šutirao sa ... Read more
The post PARTIZAN SLAVIO NA KROVU: Stojković evrogolom doneo važna tri boda ‘crno-belima!’ (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....