Izvor: HotSport.rs, 02.Mar.2024, 21:24

PARTIZAN PREJAK ZA PANČEVCE: Crno-belima dovoljno prvo poluvreme protiv nezgodnog Železničara! (VIDEO)

Sve u svemu jedna sasvim solidna utakmica Fudbaleri Partizana su ostvarili novu pobedu u Mozzart Bet Superligi Srbije pošto su u okviru 23. kola na svom terenu savladali ekipu Železničara iz Pančeva sa 3:1. Od samog početka su crno-beli krenuli oštro na odbranu novopočenog superligaša i to je urodiilo plodom već u 7. minutu kada ... Read more
The post PARTIZAN PREJAK ZA PANČEVCE: Crno-belima dovoljno prvo poluvreme protiv nezgodnog Železničara! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.