PARTIZAN ODIGRAO NEREŠENO SA DANSKIM HORSENSOM

Izvor: Kurir, 18.Feb.2012, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PARTIZAN ODIGRAO NEREŠENO SA DANSKIM HORSENSOM

ANTALIJA - Fudbaleri Partizana remizirali su danas bez golova sa danskim prvoligašem Horsensom u prijateljskoj utakmici u Antaliji.

ANTALIJA - Fudbaleri Partizana remizirali su danas bez golova sa danskim prvoligašem Horsensom u prijateljskoj utakmici u Antaliji.

Najbolju priliku za pogodak na utakmici imao je Horsens u 68. minutu, ali je Anders Ner iz penala šutirao preko gola. Prethodno >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je Brazilac Anderson rukom igrao u kaznenom prostoru Partizana.

Crno-beli su, pre dva dana, u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji savladali ukrajinski Černomorec sa 2:1.

Sledeći prijateljski meč u turskom letovalištu ekipa Partizana igra sutra protiv ukrajinskog Šahtjora.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.