Izvor: MozzartSport.com, 20.Okt.2015, 09:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ozbiljan problem u Humskoj: Partizanu isključeno grejanje!
"Dugovanje je u domenu Sportskog društva", poručuje predsednik Popović
Vojska Srbije, na čiju je toplanu povezan i stadion Partizana, odlučila je da prekine isporuku grejanja Sportskom društvu zbog duga od gotovo 9.000.000 dinara, piše Alo.
Ukoliko rukovodstvo crno-belih uskoro ne pronađe novac, postoji rizik da se u četvrtak uveče pošteno obruka pred UEFA i gostima iz Ateltik Bilbaa. Ako se uzme u obzir da se za dva dana, u terminu odigravanja >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << evropskog meča, očekuje temperatura od 10 stepeni Celzijusovih realno je da će, osim domaćih, u svlačionici cvokotati i fudbaleri iz Španije.
Za razliku od igrača i njihovih hladnih svlačionica, funkcioneri ne moraju da brinu - grejanje njihovih kancelarija ne zavisi od toplane Vojske Srbije. Kako ovaj list sazanaje, predstavnicima Vojske Srbije su dozlogrdila prazna obećanja predstavnika Partizana, koji godinama najavljuju da će obaveze izmiriti u ratama. Crno-belima je grejanje isključeno i prošle sezone, tada su dve strane pristale na reprogram duga, samo što je Partizan uplatio svega jednu ratu!
Ovog puta, Vojska Srbije ne želi da bude nasankana, već je preventivno i pre početka grejne sezone prestala da sarađuje sa crno-belima. Dolaskom hladnijih dana sve ovo može da izraste u ogroman problem jer bi fudbaleri Partizana radili u nehumanim uslovima, sličnim onima kakve su imali prošle sezone i kada se na hladne svlačionice žalio tadašnji trener fudbalera Marko Nikolić.
Sada slična situacija čeka Drulovićeve izabranike, a predsednik FK Partizan Zoran Popović odgovornost za neizmirivanje obaveza prema Vojsci Srbije prebacuje na Sportsko društvo.
„Kao predsednik FK Partizan, nemam uvid u trenutna dugovanja prema Vojsci, to je u domenu Sportskog društva. Znam da je prošle godine bilo problema zbog grejanja, ali tada je uplaćena određena svota. O ovom sad stvarno nemam pojma, ali pobedićemo mi Špance i bez grejanja“, poručio je prvi čovek Partizana.
Pratite MOZZART i na Vajberu!
(FOTO: Star Sport)
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na MozzartSport.com...
Vojska isključila grejanje Partizanu!
Izvor: Vesti-online.com, 20.Okt.2015
Vojska Srbije, na čiju toplanu je povezan stadion FK Partizan, odlučila je da prekine isporuku grejanja Sportskom društvu Partizan zbog duga od blizu devet miliona dinara!..Ukoliko aktuelno rukovodstvo uskoro ne pronađe novac, postoji rizik da se u četvrtak uveče pošteno obruka pred UEFA i gostima...










