Osnovan još jedan klub po uzoru na crno-bele: Partizan iz Ričmonda

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Mar.2014, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Osnovan još jedan klub po uzoru na crno-bele: Partizan iz Ričmonda

Klubovi pod imenom Partizan niču kao pečurke posle kiše širom planete. Posle ruskog Rjazanja i francuskog Šiltigajma, pojavili su se i crno-beli iz SAD, iz Ričmonda.
Takmiči se u amaterskoj, Centralnoj virdžinijskog ligi i ima čak pet selekcija, uključujući i žensku.
Ne bi bilo toliko čudno da idejni tvorac kluba nije Škot Džon Roač, koji je, svojevremeno, kao igrač imao priliku da bude na pripremama na istim destinacijama kao srpski šampion i sa pojedinim fudbalerima zasnuje velika prijateljstva.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Škot u SAD osnovao Partizan iz Ričmonda

Izvor: Sportal.rs, 09.Mar.2014

Posle Rusije i Francuske novi klub sa imenom Partizan osnovan je u Sjedinjenim Američkim Državama! Po uzoru na crno-bele iz Beograda osnovan je Partizan iz Ričmonda.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.