Izvor: Sportal.rs, 17.Avg.2011, 17:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odita i Boja pojačali Novi Pazar!
Ono o čemu je fudbalska čaršija šuškala dobilo je potvrdu u sredu. Nekadašnji napadači Partizana Pjer Boja i Obijora Odita potpisali su ugovore sa Novim Pazarom!Boja je karijeru počeo u Kamerunu, a pored Partizana nastupao je za Union Dualu, Salam, Olimpik Bejrut i Grenobl.
Pazarci pojačali napad
Izvor: RTS, 17.Avg.2011
Novi Pazar dobio dva pojačanja u napadu. Novi članovi novog superligaša postali Pjer Boja i Obiora Odita, nekadašnji prvotimci Partizana, od koga je Novi Pazar poražen u prvom kolu (0:5)...Pjer Boja i Obiora Odita, nekadašnji napadači Partizana, potpisali su ugovore sa novim superligašem, ekipom...
Boja i Odita u Novom Pazaru
Izvor: B92, 18.Avg.2011, 01:40
Nekadašnji napadači Partizana Obiore Odita i Pjer Boja pojačali su Novi Pazar, pišu Novosti'...Pjer Boja je prošle jeseni igrao u Ligi šampiona za Partizan, ali se rastao sa klubom u ne baš prijateljskim uslovima...Obiora Odita je igrao za kineski Tianđin Tedu i bio je ponovo veoma blizu prelaska...








