Odita i Boja pojačali Novi Pazar!

Izvor: Sportal.rs, 17.Avg.2011, 17:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odita i Boja pojačali Novi Pazar!

Ono o čemu je fudbalska čaršija šuškala dobilo je potvrdu u sredu. Nekadašnji napadači Partizana Pjer Boja i Obijora Odita potpisali su ugovore sa Novim Pazarom!Boja je karijeru počeo u Kamerunu, a pored Partizana nastupao je za Union Dualu, Salam, Olimpik Bejrut i Grenobl.

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Pazarci pojačali napad

Izvor: RTS, 17.Avg.2011

Novi Pazar dobio dva pojačanja u napadu. Novi članovi novog superligaša postali Pjer Boja i Obiora Odita, nekadašnji prvotimci Partizana, od koga je Novi Pazar poražen u prvom kolu (0:5)...Pjer Boja i Obiora Odita, nekadašnji napadači Partizana, potpisali su ugovore sa novim superligašem, ekipom...

Nastavak na RTS...

Boja i Odita u Novom Pazaru

Izvor: B92, 18.Avg.2011, 01:40

Nekadašnji napadači Partizana Obiore Odita i Pjer Boja pojačali su Novi Pazar, pišu Novosti'...Pjer Boja je prošle jeseni igrao u Ligi šampiona za Partizan, ali se rastao sa klubom u ne baš prijateljskim uslovima...Obiora Odita je igrao za kineski Tianđin Tedu i bio je ponovo veoma blizu prelaska...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.