Odbojkaši Novog Pazara izgubili od Partizana

Izvor: SandzakPress.net, 02.Nov.2014, 12:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar – Odbojkaši Partizana odnijeli su cijeli plen iz Novog Pazara. Crno-beli su u trećem kolu slavili rezultatom 3:0 (25:23, 25:21, 25:22). Domaćin je, gotovo po svim parametrima, odigrao najbolji meč ove sezone, ali nije imao snage, a ni sreće, da u presudnim momentima osvoji bar jedan set, kojeg je po prikazanom zaslužio. Početno ispitivanje snaga pripalo je gostima (8:5), ali je Novi Pazar do drugog tehničkog tajm-auta >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << stekao dva poena prednosti (16:14). Bilo je i 17:14 za domaćina i vođstvo do rezultata 19:17, a onda je korektor Partizana konačno namjestio ruku. Na kraju su gosti slavili 25:23, uz podatak da je Novi Pazar načinio devet grešaka. U drugom setu se dugo igralo poen za poen. I ponovo je neizvesna završnica otišla na stranu Partizana. Odnos grešaka bio je praktično isti (Novi Pazar sedam, Partizan dvije), pa se može reći da je presudilo iskustvo i mirnija igra gostiju. Da ublaže bol domaćina, crno-beli su se potrudili u trećem periodu, pa su oni krenuli u seriju grešaka, ali ni to nije pomoglo Pazarcima. Opet je do same završnice bilo neizvjesno (23:23), ali su gosti iskoristili prvu meč loptu, za veliku radost i vrijedna tri boda. (sportal)

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.