Izvor: HotSport.rs, 05.Dec.2020, 19:02

OVAJ TIM IMA KARAKTER: Partizan pet minuta pre kraja savladao Čukarički!

Dve utakmice okviru LingLong Tire Superlige odigrane su danas! Fenomenalna noć za tinejdžera Partizana Nikolu Štulića, koji je pogotkom doneo pobedu ‘crno-belima’ u derbiju ovog kola! Utakmica je delovala ujednačeno, oba tima su napadala, ali bez golova, međutim ispostaviće se da je sve promenio 57. minut, kada su u igru mesto Stevanovića i Natka ušli […]
The post OVAJ TIM IMA KARAKTER: Partizan pet minuta pre kraja savladao Čukarički! appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.