Izvor: HotSport.rs, 22.Mar.2024, 00:21

OBRADOVIĆ POSLE PORAZA OD REALA: Željko pričao o Ledeju, pa otkrio šta je prelomilo utakmicu!

Žoc pričao i o sjajnoj atmosferi Košarkaši Partizana poraženi su u krcatoj Štark areni od ekipe Real Madrida u ovkiru 31. kola Evrolige – 76:88 Gledali smo izuzetno zanimljiv meč u prepunoj Areni, pre svega u prvom poluvremenu, dok su se gosti u drugom delu, tačnije krajem trećeg perioda, odvojili i na kraju sačuvali tu ... Read more
The post OBRADOVIĆ POSLE PORAZA OD REALA: Željko pričao o Ledeju, pa otkrio šta je prelomilo utakmicu! appeared first on Sportske vesti - HotSport....
Pogledaj vesti o: Partizan