Izvor: MozzartSport.com, 11.Sep.2014, 22:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi težak poraz košarkaša Partizana na pripremama
Posle poraza od 26 poena razlike u prijateljskom meču odigranom u Sremskoj Mitrovici pre dva dana protiv Mega Vizure, košrakaši Partizana su doživeli još jedan debakl u test meču. Partizan je večeras bio gost rumunskog Asesofta u Ploeštija i poražen je 59:87 (17:24, 8:24, 18:16, 16:23).
Već u prvoj četvrtini domaći tim je pokazao veći autoritet na terenu, što je samo dodatno potvrdio efikasnim napadom i sigurnom >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << odbranom u drugoj deonici. Treći kvartal je iznova bio rezervisan za reakciju crno-belih, ali ona nije bila dovoljna da ublaži već visoku prednost rumunskog tima. U poslednjoj četvrtini domaćin nije spuštao ritam i zasluženo je slavio rezultatom 87:59.
Crno-beli košarkaši se nalaze na početku pripremnog perioda, a očekuje se dolazak nekolicine pojačanja, međi kojima je prvi slovenački eprezentativac Edo Murić.
Partizan NIS: Torlak, Aranitović, Kuzeloglu, Marinković 7, Dalo 7, Milutinov 18, Gagić 4, Andrić 7, Milutinović 9, Miković, Bezbradica, Bogdanović 6, Šalić 1.
(FOTO: MN Press)
Nastavak na MozzartSport.com...
Novi ubedljiv poraz Partizana
Izvor: Sportske.net, 11.Sep.2014
Košarkaši Partizana doživeli su u četvrtak još jedan ubedljiv poraz u sklopu priprema za novu sezonu. Nakon Mega Vizure crno-bele su sa više od 20 poena razlike savladali i košarkaši rumunskog Asesofta.









