Novi poraz Partizana u Humskoj

Izvor: Beta, 17.Mar.2023, 19:37

Fudbaleri Partizana poraženi su danas na svom terenu od Radnika sa 1:2, u meču 27. kola Super lige Srbije.Radnik je u prvom poluvremenu stigao do dva gola prednosti, pogocima Andrije Radulovića u 13. i Ranka Jokića u 45. minutu.U drugom delu Partizan je samo uspeo da smanji prednost Radnika golom Rikarda Gomeša u 82. minutu.Partizan je na drugom mestu na tabeli sa 54 boda, 18 manje i utakmicom više od Crvene zvezde. Radnik je na pretposlednjem, 15. mestu sa 20 poena.Poveo je Radnik golom Andrije Radulovića u 13. minutu. Nakon neuspešne ofsajd zamke odbrane crno-belih Radulović je izašao sa ispred golmana i sigurnim udarcem zatresao mrežu.Ranko Jokić je golom u 45. minut duplirao prednost Radnika. On je posle centaršuta iz kornera on je glavom uputio udarac, agolam Partizana Popović je slabo reagovao.U 62. minutu Jokić je faulirao Rikarda, a sudija je nakon konsultancije VAR-a dosudio penal. Natho je preuzeo odgoovornost na sebe, ali je njegov udarac sa "bele tačke" zaustavio golma Radnika Ranđelović.Rikardo je u 82. minutu snažnim udarcem uspeo da zatrese mrežu i smanji prednost Radnika.Do kraja meča Partizan je pokušavao da stigne do izjednačenja, ali je Radnik uspeo da sačuva svoju mrežu i odnese sva tri boda iz ...
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda