Njeguš: Zvezda zrela da uzme primat Partizanu

Izvor: S media, 24.Jul.2011, 01:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Njeguš: Zvezda zrela da uzme primat Partizanu

Crvena zvezda može ove sezone da prekine dominaciju Partizana, mišljenje je nekadašnjeg asa crveno-belih, a sadašnjeg trenera Spartaka Zlatibor Vode, Zorana Njeguša.

Šef stručnog štaba subotičkog superligaša misli da je tim sa "Marakane" kud i kamo ozbiljniji nego prethodnih sezona.

Spartak pronašao trenera

Bajković: Neću imati puno posla

Nekadašnji zvezdaš pojačao >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << šampiona Austrije

Borha sa devojkom ide na pijacu FOTO

- Mislim da Zvezda može do titule. Prosinečki i Zvezda su godinu dana iskusniji, stigla su pojačanja, crveno-beli imaju dobre izglede za uspeh - rekao je Zoran Njeguš za Sportski žurnal.

Veliku prednost mladi stručnjak vidi u atmosferi koju "Delije" prave na "Marakani", i prisetio se šta mu je još Pep Gvardiola rekao pre 15 godina kada je sa Barselonom gostovao Crvenoj zvezdi.

- Komentar Gvardiole posle meča u tunelu je bio: "Samo kad smo ovo prošli, mi ćemo osvojiti titulu". Energija koja dolazi sa "Marakane" je posebna, neobjašnjiva. Žao mi je što tadašnji tim Zvezde nije ostao duže zajedno i što nismo ostvarili neki zapaženiji rezultat u Evropi - dodao je Njeguš.

Što se tiče Gvardiole, bio je u pravu, njegov tim je te godine trijumfovao u Kupu pobednika kupova, u kojem je i eliminisao Zvezdu.

Ipak, sinoć se pokazalo da Barseloni i ne leži baš Balkan, a izveštaj sa meča sa splitkim Hajdukom možete pogledati OVDE.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Subotica

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.