Nišlije ne daju defanzivca, Ignjatoviću propao veliki transfer

Izvor: Sportske.net, 20.Jan.2017, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nišlije ne daju defanzivca, Ignjatoviću propao veliki transfer

Defanzivac Radničkog iz Niša, Aleksandar Ignjatović, najverovatnije ostaje u gradu na Nišavi do kraja ove sezone.

Radnički iz Niša je od početka ovog prelaznog roka doveo trojicu fudbalera, a to su Vladimir Volkov, Anid Travančić i Rijota Noma, a pominje se da bi u klub mogao da stigne i Milan Perendija, još jedan bivši igrač Partizana.

Pominjali su se odlasci, pre svih se mislilo na Aleksandra >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Ignjatovića, 28-godišnjeg defanzivca, ali je njegov transfer u Norvešku propao, iako je on dogovorio saradnju sa Haugesundom.

Kako saznajemo, Radnički nije ispoštovao prvi dogovor, već je kasnije tražio duplo veću sumu za obeštećenje od Haugesunda, pa je na kraju Ignjatoviću propao transfer.

Inače, danas je jedan Nišlija realizovao transfer u Norvešku, a to je mladi golman Stefan Čupić koji je potpisao za Sarpsborg 08.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.