Nikolić: Bledo i sramno smo igrali

Izvor: B92, 29.Okt.2014, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolić: Bledo i sramno smo igrali

Trener Partizana Marko Nikolić ocenio je da su njegovi fudbaleri ‘bacili’ prvo poluvreme protiv OFK Beograda, za koji je rekao da je zasluženo osvojio bod.

‘Crno-beli’ su igrali 1:1 sa klubom sa Karaburme na svom terenu u zaostaloj utakmici sedmog kola Jelen Superlige.

Bili su posebno motivisani, mnogo su se borili i na kraju uspeli. Čestitam im na tome. Mi smo prvo poluvreme bacili u vodu. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Sramno smo igrali. Bez krvi, bez volje, bez želje, gubili smo duele, skokove, ničije lopte. O organizaciji igre da ne govorim. Nije postojala. Neka nesigurnost se ponovo uvukla u igrače Partizana”, rekao je Nikolić.

‘Romantičari’ su u Humskoj poveli krajem prvog poluvremena golom Dražića, a Partizan je izjednačio preko Lazovića sredinom drugog.

U drugom smo imali totalnu dominaciju, igrali smo presing svih 45 minuta, ali nismo zaslužili tu sreću. Pogađali smo stativu, prečku, promašivali situacije. To je tako, kad bacite jedno poluvreme, kad ne uđete motivisani u utakmicu, a protivnik je ekstra motivisan, onda to tako bude”, rekao je Nikolić.

Trener Partizana je istakao da bi utakmica verovatno imala drugačiji ishod da je Petar Škuletić postigao gol iz dobre šanse u prvom poluvremenu, iako je tim bio neubedljiv na terenu.

Bili smo nekako prazni na terenu. Ne znam šta je razlog toj nervozi. Spominjale su se u medijima neke rotacije. Nema rotacije, da budem jasan do kraja. Najiskusniji će utakmice ispred nas morati da iznesu na svojim leđima”, rekao je Nikolić.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nikolić: Igrali smo bledo i sramno

Izvor: Vesti-online.com, 29.Okt.2014

Trener Partizana Marko Nikolić ocenio je da su njegovi fudbaleri "bacili" prvo poluvreme protiv OFK Beograda, za koga je rekao da je zasluženo osvojio bod. ..Kritika: Marko Nikolić, trener Partizana.."Bili su posebno motivisani, mnogo su se borili i na kraju uspeli. Čestitam im na tome. Mi smo prvo...

Nastavak na Vesti-online.com...

Nikolić: Bili smo sramni!

Izvor: RTS, 29.Okt.2014

Bio je jako besan Marko Nikolić, trener Partizana, nakon remija svog tima protiv OFK Beograda u zaostaloj utakmici sedmog kola Jelen Superlige Srbije. Na drugoj strani, u taboru OFK Beograda, potpuno drugo raspoloženje...Trener Partizana Marko Nikolić ocenio je da su njegovi fudbaleri "bacili" prvo...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.